W wielkim finale akcji „Kuriera Lubelskiego” i Grupy Azoty Puławy, który odbył się w poniedziałek 18.11.2019 roku na Wydziale Chemii UMCS, uczniowie odpowiadali na 50 pytań z dziedziny chemii.

W finale uczestniczyło 18 drużyn z całego województwa. Uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Ślusarz klasa ID, Szymon Skrzypek klasa IID i Magdalena Zapalska klasa IIID osiągnęli bardzo duży sukces zajmując trzecie miejsce z wynikiem 44 na 50 punktów. Taki sam wynik uzyskali uczniowie Liceum nr 1 w Lublinie, wyprzedzili jednak naszych uczniów dzięki szybszym odpowiedziom. Pierwsze miejsce z wynikiem 46 punktów zajęli uczniowie ZSO w Białej Podlaskiej. Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest voucher na 1000 zł na wyposażenie pracowni chemicznej. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie Kuriera Lubelskiego.

Serdeczne gratulacje dla naszej ekipy ,,Drużyna Górka"!!!

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top