Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

6 lutego 2020 w Biłgoraju zostały rozegrane półfinały wojewódzkiej licealiady w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach uczestniczyło po 2 najlepsze drużyny z 4 rejonów (Lublin , Kraśnik, Janów Lub., Biłgoraj).Nasze dziewczyny po bardzo dobrych spotkaniach wśród ośmiu startujących zespołów ostatecznie zajęły II miejsce.

Skład drużyny GÓRKI (Szubartowska Ewa - 1 F, Klucznik Magdalena - 1 C).

Kilka dni wcześniej  31.01.2020r.  w ZS nr3 w Kraśniku  zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w drużynowych tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - Licealiada. Reprezentacja dziewcząt (op.Robert Podwiązka) w końcowej klasyfikacji zajęła II miejsce ulegając w finale po wyrównanym meczu ZS nr 2 . W drużynie dziewcząt zagrały (Szubartowska Ewa - 1 F, Klucznik Magdalena - 1 C oraz Kulesza Sandra - 1 B (rez.).