Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W zimową noc 8 lutego 2020 roku maturzyści Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku, bawili się w Hotelu Janów w Borownicy na tradycyjnym Balu Studniówkowym. Uroczystość uświetniła obecność Posła na Sejm RP pana Kazimierza Chomy, Starosty Kraśnickiego pana Andrzeja Rolli, Kierownika Wydziału Edukacji UM Kraśnik pana Krzysztofa Babisza, nauczycieli i rodziców – organizatorów balu.

Uroczysty dzień Studniówki to ważna chwila w życiu każdego maturzysty, który uświadamia sobie wówczas, jak szybko upływają piękne lata nauki, a przed jego oczami staje obraz zbliżającej się nieubłaganie matury. Studniówka to przecież symboliczny krok w dorosłość. To pierwszy taki wytworny bal, który zapamiętają do końca swoich dni.Na sali było wyjątkowo uroczyście – piękne młode damy i eleganccy panowie bawili się w towarzystwie zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców przy dźwiękach skocznej muzyki.  

Życzenia wielu osób spełniły się… Wspaniała zabawa trwała do białego rana, a piękne wspomnienia będą trwały w pamięci wielu osób bardzo, bardzo długo…

Dziękujemy Komitetowi Studniówkowemu, z przewodniczącą panią Anną Jach na czele, za zorganizowanie Studniówki i zapewnienie bezpieczeństwa jej uczestnikom.

Kochani Maturzyści, teraz już tylko… matura. Powodzenia!!!

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top