Uroczysty dzień Studniówki to ważna chwila w życiu każdego maturzysty. Uświadamiamy sobie wówczas, jak szybko upływają piękne lata nauki w liceum, a przed oczami staje obraz zbliżającej się nieubłaganie matury.


Tegoroczna Studniówka, która odbyła się w dniu 271 urodzin patrona szkoły Tadeusza Kościuszki - 4 lutego 2017 r., w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim, wywołała  wiele pozytywnych emocji – podekscytowanie, dobry humor, ale też nutkę nostalgii.

Przemówienia wygłoszone przez  Dyrektor Szkoły pana Piotra Miecznikowskiego, Starostę Kraśnickiego pana Andrzeja Maja, przedstawicieli młodzieży i Przewodniczącego Komitetu Studniówkowego pana Mirosława Droździel jednocześnie wzruszały, jak i bawiły publiczność. Prelegenci życzyli bohaterom tej niezapomnianej nocy – tegorocznym Maturzystom - cudownej zabawy studniówkowej, jednocześnie życząc wspaniałych wyników na egzaminie maturalnym i dobrego wyboru studiów.
Wprowadzeni w uroczysty nastrój uczniowie klas maturalnych, po wypowiedzianych przez Dyrektora szkoły słowach „Poloneza czas zacząć”, ruszyli  w takt pięknej melodii. Publiczność zgodnie orzekła, iż wszyscy wyglądaliśmy pięknie i dostojnie. Po gromkich brawach przyszedł czas na grupowe zdjęcia. Po części oficjalnej rozpoczęła się całonocna zabawa w rytm największych  muzycznych przebojów.  Wszyscy, zjednoczeni muzyką, bawili się wspaniale! Tej nocy nikt nie martwił się  nadchodzącą maturą, ale z zapałem i radością poddawał się rytmom piosenek.

Dyrekcja szkoły składa gorące podziękowania dla Komitetu Studniówkowego za przygotowanie tej niezapomnianej uroczystości. Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego, którzy opracowali zaprezentowany układ i przygotowali młodzież do perfekcyjnego wykonania naszego narodowego tańca.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top