W dniu 25.04.2017 r. jak co roku, otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły dla uczniów okolicznych gimnazjów.

Organizatorzy zadbali o rzeczowe przedstawienie oferty edukacyjnej I LO im. Tadeusza Kościuszki oraz Technikum Informatycznego. Odbyły się liczne występy artystyczne, prezentacje przedmiotowe, pokazy doświadczeń i eksperymentów z różnych gałęzi przedmiotowych. Nasi goście mieli możliwość uczestniczenia w konkursach, quizach oraz warsztatach graficznych. Uczniowie naszej szkoły w trosce o dobre samopoczucie kolegów zorganizowali smaczny poczęstunek. Tego dnia odwiedziło nas ponad czterystu uczniów.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcjom i Nauczycielom, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i zorganizowali gimnazjalistom możliwość uczestniczenia w Dniu Drzwi Otwartych naszej placówki.

Dziękujemy również Młodzieży za liczne przybycie w grupach zorganizowanych jak i indywidualnie. Mamy nadzieje, że zaprezentowana oferta i atmosfera szkoły zachęci Was do kontynuowania nauki na „Górce” .

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top