W dniu 25.04.2017 r. jak co roku, otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły dla uczniów okolicznych gimnazjów.

Organizatorzy zadbali o rzeczowe przedstawienie oferty edukacyjnej I LO im. Tadeusza Kościuszki oraz Technikum Informatycznego. Odbyły się liczne występy artystyczne, prezentacje przedmiotowe, pokazy doświadczeń i eksperymentów z różnych gałęzi przedmiotowych. Nasi goście mieli możliwość uczestniczenia w konkursach, quizach oraz warsztatach graficznych. Uczniowie naszej szkoły w trosce o dobre samopoczucie kolegów zorganizowali smaczny poczęstunek. Tego dnia odwiedziło nas ponad czterystu uczniów.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcjom i Nauczycielom, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i zorganizowali gimnazjalistom możliwość uczestniczenia w Dniu Drzwi Otwartych naszej placówki.

Dziękujemy również Młodzieży za liczne przybycie w grupach zorganizowanych jak i indywidualnie. Mamy nadzieje, że zaprezentowana oferta i atmosfera szkoły zachęci Was do kontynuowania nauki na „Górce” .

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top