W środę 23 kwietnia gimnazjaliści mieli okazję odbyć ekscytującą podróż po naszej szkole. Rozpoczynali ją od sali gimnastycznej , w miejscu gdzie szlifuje się talenty sportowe i udowadnia, że możliwe jest niemożliwe. Pan Dyrektor Piotr Miecznikowski przedstawił młodzieży ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Odnajdowali się na szlaku laboratorium językowego, gdzie doskonalali umiejętności z języka angielskiego. Poznawali szalone hiszpańskie łamańce i ciekawostki o naszych sąsiadach z zachodu. Na pokazach z biologii dowiedzili się "co w sercu gra", poznali sekrety chemicznych eksprerymentów z kolorami i fizycznych doświadczeń. Brali udział w quizach polonistycznych i odkrywali tajniki technik informacyjnych. Odpoczęli w cieniu izby tradycji by za chwilę wziąć udział w treningu kreatywności. "Otwieraliśmy im oczy" na świat w konkursie geograficznym. Zobaczyli jak działa szkolny oddział PCK. Przy stoiskach, które zorganizowali uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami mieli możliwość porozmawiania ze starszymi kolegami o różnych profilach.

Głównymi koordynatorami "Dnia Drzwi Otwartych" były Panie Beata Chmiel i Maria Cios. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom którzy właczyli się w przygotowanie spotkania z gimnazjalistami i ich opiekunami.

Szczególne podziękowania należą się  młodzieży, która  zaangażowaniem starała się ułatwić podjęcie decyzji o wyborze dalszego kształcenia swoim młodszym koleżankom i kolegom.

Relację fotograficzną znajdziecie na szkolnym Facebooku.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top