Dnia 26 marca 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku odbył się DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI, na który przybyło ponad 400 gimnazjalistów z Kraśnika oraz okolic. Uczniowie oraz nauczyciele przygotowali dla nich wiele interesujących atrakcji.

Kościuszko, krakowianki, cheerleaderki, uczniowie utalentowani muzycznie, pyszne ciasteczka, kącik zdrowego jedzenia – to tylko część z nich. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, osiągnięciami, historią oraz bazą lokalową naszej szkoły. Gimnazjaliści wzięli udział w pokazach doświadczeń chemicznych, eksperymentów fizycznych, prezentacjach multimedialnych z biologii, pokazach ratownictwa medycznego. Czekały na nich ponadto zajęcia w naszych pracowniach informatycznych. Gimnazjaliści mogli również spróbować swoich sił na krótkiej lekcji języka angielskiego w pracowni do nauki języków obcych. Swoją działalność zaprezentował Szkolny Klub Wolontariusza. W tym dniu odbył się również kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez naszych uczniów na konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Pieniądze pozyskane na kiermaszu zostaną przeznaczone na schronisko dla psów w Rachowie Starym. Młodzież naszej szkoły mocno zaangażowała się w organizację tego dnia. Dzięki nim oraz nauczycielom przygotowującym poszczególne atrakcje DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI był bardzo ciekawy i spodobał się gimnazjalistom. Mamy nadzieję, że wielu z nich we wrześniu zawita do naszej szkoły. 

Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego nauczycielom i uczniom,  w szczególności koordynatorom Paniom Ewie Rej,  Ewie Rej Michalskiej, Jadwidze Nowomiejskiej i Bożenie Mozgawie. Dziękujemy również Paniom Alicji Ostrowskiej, Anicie Czech, Dorocie Jarmuł, Ewelinie Grondkowskiej,Beacie Chmiel, Marii Cios, Dorocie Wójtowicz, Grażynie Stachyrze, Marii Zalewskiej Kapuscińskiej, Joannie Kapuścińskiej, Monice Michnik, Beacie Szaja, Elżbiecie Lewniewskiej, Marcie Czerw, Izabeli Dekiel, Alinie Olszówce i panu Grzegorzowi Kozikowi oraz wszystkim niewymienionym z imienia i nazwiska.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top