5 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku rozegrano Turniej Gimnazjalny Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Kraśnickiego. Impreza odbyła się w ramach Drzwi Otwartych w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał dyr. ZS nr 1 w Kraśniku pan Piotr Miecznikowski, który jednocześnie życzył startującym zespołom sportowej rywalizacji w duchu fair play oraz zapraszał gimnazjalistki do podjęcia nauki w naszej szkole.

Organizatorzy wystawili dodatkowo drużynę z ZS nr 1 w Kraśniku, która zagrała poza konkursem. W zawodach grano systemem ,,każdy z każdym” rozgrywając 3 sety w każdym spotkaniu.

Zdobywcą I miejsca w turnieju zostało PG z Urzędowa ( op. Andrzej Zdenicki ) zaś II miejsce przypadło PG Stróża ( op. Tomasz Kamiński ). Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Jastrzębska z PG Urzędowa. Nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów dla wszystkich drużyn oraz nagrodę indywidualną w postaci statuetki MVP dla najlepszej zawodniczki turnieju zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego, którzy dziękują uczniom ,,Górki ” za sprawną obsługę stolika sędziowskiego oraz prowadzenie dokumentacji
zawodów ( Studzińska Aleksandra, Kuryło Aleksandra, Kozioł Bartłomiej) . Zdjęcia wykonywał Bąk Patryk , kamera – Kamiński Adrian.

Galeria zdjęć

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top