5 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku rozegrano Turniej Gimnazjalny Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Kraśnickiego. Impreza odbyła się w ramach Drzwi Otwartych w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał dyr. ZS nr 1 w Kraśniku pan Piotr Miecznikowski, który jednocześnie życzył startującym zespołom sportowej rywalizacji w duchu fair play oraz zapraszał gimnazjalistki do podjęcia nauki w naszej szkole.

Organizatorzy wystawili dodatkowo drużynę z ZS nr 1 w Kraśniku, która zagrała poza konkursem. W zawodach grano systemem ,,każdy z każdym” rozgrywając 3 sety w każdym spotkaniu.

Zdobywcą I miejsca w turnieju zostało PG z Urzędowa ( op. Andrzej Zdenicki ) zaś II miejsce przypadło PG Stróża ( op. Tomasz Kamiński ). Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Jastrzębska z PG Urzędowa. Nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów dla wszystkich drużyn oraz nagrodę indywidualną w postaci statuetki MVP dla najlepszej zawodniczki turnieju zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego, którzy dziękują uczniom ,,Górki ” za sprawną obsługę stolika sędziowskiego oraz prowadzenie dokumentacji
zawodów ( Studzińska Aleksandra, Kuryło Aleksandra, Kozioł Bartłomiej) . Zdjęcia wykonywał Bąk Patryk , kamera – Kamiński Adrian.

Galeria zdjęć

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top