Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Z okazji tragicznych rocznic zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej 10 IV w naszej szkole obdyło się widowisko słowno -muzyczne " "Piasku pamietasz ? - Ziemio pamietasz?" przygotowane pod kierunkiem Pań Ewy Kozłowskiej i Grażyny Stęgierskiej.

Widowisko było powtórzeniem występu naszych uczniów, który odbył się 9 kwietnia 2017 w Kościele Parafialnym WNMP w Kraśniku. Dziękujemy młodzieży i opiekunom artystycznym  przedstawienia za upamiętnienie ważnych i tragicznych zdarzeń z naszej najnowszej historii.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top