Dnia 17 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się finał IV Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2016r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Do naszej szkoły przybyło 11 drużyn wraz z opiekunami. Byli to uczniowie:

- Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

- Gimnazjum Społecznego w Kraśniku

- Gimnazjum Sportowego w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum w Annopolu

- Publicznego Gimnazjum w Blinowie

- Publicznego Gimnazjum w Księżomierzu

- Publicznego Gimnazjum w Liśniku Dużym

- Publicznego Gimnazjum w Stróży

- Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym

- Publicznego Gimnazjum w Wilkołazie

3-sobowe drużyny zmagały się z zadaniami z języka angielskiego (zadaniami gramatycznymi i leksykalnymi) oraz zadaniami sprawdzającymi wiedzę z różnych dziedzin życia dotyczących krajów angielskiego obszaru językowego.

Wszyscy, którzy przybyli mogli pochwalić się znajomością języka angielskiego na wysokim poziomie. Jednak każdy konkurs wyłania tych najlepszych z najlepszych i w naszym Turnieju Gimnazjalnym byli to uczniowie z następujących szkół:

I miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum Społecznego w Kraśniku

II miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum w Wilkołazie

III miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

Wszyscy uczestnicy dostali wspaniałe nagrody:, pen drive, nagrody książkowe, kursy językowe w szkole językowej Signum w Kraśniku, lekcje tenisa ziemnego u trenera Łukasza Puk, wejściówki do kina. Nie byłoby to możliwe bez naszych sponsorów, którymi byli: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Fabryka Łożysk Tocznych, szkoła językowa Signum, trener tenisa ziemnego Łukasz Puk oraz wydawnictwa językowe Pearson Longman i Macmillan Polska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej znajomości języka angielskiego                  
i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top