5 lutego 2016 w naszej szkole odbył się finał III Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2015r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Do naszej szkoły przybyło 7 drużyn wraz z opiekunami. Byli to uczniowie:

- Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum w Annopolu

- Publicznego Gimnazjum w Polichnie

- Publicznego Gimnazjum w Stróży

- Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym

- Publicznego Gimnazjum w Wilkołazie

3-sobowe drużyny zmagały się z zadaniami z języka angielskiego (zadaniami gramatycznymi i leksykalnymi).

Wszyscy, którzy przybyli mogli pochwalić się znajomością języka angielskiego na wysokim poziomie. Jednak każdy konkurs wyłania tych najlepszych z najlepszych i w naszym Turnieju Gimnazjalnym byli to uczniowie z następujących szkół:

I miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku

II miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Kraśniku

III miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym

Wszyscy uczestnicy dostali wspaniałe nagrody:, pen drive, nagrody książkowe, kursy językowe w szkole językowej Signum w Kraśniku, lekcje tenisa ziemnego u trenera Łukasza Puk. Nie byłoby to możliwe bez naszych sponsorów, którymi byli: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 1, Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku, szkoła językowa Signum, trener tenisa ziemnego Łukasz Puk oraz wydawnictwa językowe Pearson Longman i Macmillan Polska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej znajomości języka angielskiego                  
i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Galeria zdjęć

(Marta Czerw)

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top