Dnia 1 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych i podstawowych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2018r. i wyłonił finalistów, którzy przybyli do naszej szkoły na drugi etap.

Czytaj więcej...

Dnia 19 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się finał V Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Języka Angielskiego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w listopadzie 2017r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

Zapraszamy uczniów gimanzjów do udziłau w organizowanych przez naszą szkołę konkursach: V edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Literackiej „Pisać każdy może…”, oraz Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym. Termin nadsyłania prac w konkursie literackim upływa 26 lutego 2018 ,

Czytaj więcej...

VI Powiatowy Turniej

Języka Angielskiego

zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Zapraszamy uczniów klas VII i klas VIII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych wraz z opiekunami na finał konkursu, który odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 dnia 1 lutego 2019r. o godz.10.00. Uczniowie będą odpowiadali na pytania z zakresu gramatyki i słownictwa języka angielskiego oraz wiedzy z różnych dziedzin życia dotyczącej krajów angielskiego obszaru językowego np. sport, muzyka, film, literatura, historia. Członkowie jury będą oceniali odpowiedzi na bieżąco. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu konkursu, tuż po jego zakończeniu.

Regulamin konkursu

Dnia 17 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się finał IV Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2016r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

IV Powiatowy Gimnazjalny Turniej

 Języka Angielskiego

 zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Czytaj więcej...

5 lutego 2016 w naszej szkole odbył się finał III Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2015r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych powiatu kraśnickiego wraz z opiekunami do naszej szkoły na finał Turnieju "Come to Gorka" 5 lutego 2016r. na godzinę 11.30.

Czytaj więcej...

 

IV Powiatowy Gimnazjalny Turniej

 

Języka Angielskiego

 

zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Czytaj więcej...

Dnia 21 listopada 2014r. w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku odbył się finał II Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego z Języka Angielskiego pt. Come to „Górka”. Konkurs współorganizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

Czytaj więcej...

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top