W dniu 13 marca gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas trzecich gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych Powiatu Kraśnickiego. W ramach Dnia Drzwi Otwartych zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, zwiedzili budynek szkoły oraz obejrzeli szereg atrakcji przygotowanych przez starsze koleżanki i kolegów.

Już od rana płynął do szkoły strumień gości, młodych uczniów, ich nauczycieli i rodziców zadających pytania albo patrzących z lekką dezorientacją w oczach, w którym kierunku się udać. I właśnie wtedy pomoc uczniów „Górki”, którzy w tym dniu pełnili rolę przewodników, była bezcenna. Liczba gości przerosła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że ten krótki pobyt w naszej szkole pomoże im zdecydować gdzie będą kontynuować naukę od września.

Gimnazjalisto! Ósmoklasisto!

Ponieważ dobre życie zaczyna się od dobrego wykształcenia – dołącz do nas J

Składamy serdeczne podziękowania na ręce Dyrekcji szkół za umożliwienie uczniom uczestniczenia w Dniu Drzwi Otwartych na „Górce”, a uczniom i nauczycielom za przybycie. Dziękujemy również grupom niezorganizowanym oraz uczniom, którzy zwiedzali szkołę w towarzystwie swoich rodziców, za zainteresowanie naszą placówką.

Szczególnie gorąco dziękujemy koordynatorkom przedsięwzięcia, zaangażowanym nauczycielom oraz nieocenionej młodzieży.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

 

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top