W dniu 13 marca gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas trzecich gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych Powiatu Kraśnickiego. W ramach Dnia Drzwi Otwartych zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, zwiedzili budynek szkoły oraz obejrzeli szereg atrakcji przygotowanych przez starsze koleżanki i kolegów.

Już od rana płynął do szkoły strumień gości, młodych uczniów, ich nauczycieli i rodziców zadających pytania albo patrzących z lekką dezorientacją w oczach, w którym kierunku się udać. I właśnie wtedy pomoc uczniów „Górki”, którzy w tym dniu pełnili rolę przewodników, była bezcenna. Liczba gości przerosła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że ten krótki pobyt w naszej szkole pomoże im zdecydować gdzie będą kontynuować naukę od września.

Gimnazjalisto! Ósmoklasisto!

Ponieważ dobre życie zaczyna się od dobrego wykształcenia – dołącz do nas J

Składamy serdeczne podziękowania na ręce Dyrekcji szkół za umożliwienie uczniom uczestniczenia w Dniu Drzwi Otwartych na „Górce”, a uczniom i nauczycielom za przybycie. Dziękujemy również grupom niezorganizowanym oraz uczniom, którzy zwiedzali szkołę w towarzystwie swoich rodziców, za zainteresowanie naszą placówką.

Szczególnie gorąco dziękujemy koordynatorkom przedsięwzięcia, zaangażowanym nauczycielom oraz nieocenionej młodzieży.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

 

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top