Późnym popołudniem 23 października w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku spotkali się wyróżniający się w nauce i zachowaniu uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Kraśnicki, ich rodzice i wychowawcy, aby w obecności przedstawicieli władz samorządowych Powiatu i Województwa,  reprezentanta Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz zaproszonych gości odebrać Stypendia Starosty za wybitne osiągnięcia w nauce.

W czasie uroczystości stypendyści otrzymali z rąk Starosty Kraśnickiego Pana Andrzeja Maja, Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Zbigniewa Gawdzika oraz Wicestarosty Kraśnickiego Pana Ireneusza Sochy dokumenty potwierdzające nadanie stypendium, natomiast ich rodzice listy gratulacyjne. Wyróżnieni okolicznościowymi dyplomami zostali również wychowawcy stypendystów.

Z satysfakcją informujemy, że wśród nagrodzonych ze wszystkich szkół prowadzonych przez Powiat znalazło się 65 uczniów i absolwentów I LO im.Tadeusza Kościuszki.

Są to następujący uczniowie (zachowano kolejność alfabetyczną, a użyte oznaczenia przynależnosci do klas obowiązywały w roku szkolnym 2014/2015).

Babiarz Żaneta

3D

Balicki Dawid

3C

Balwicka Natalia

3B

Bilska Izabela

2C

Boczek Rafał

2C

Borek Dominik

3A

Chołody Aleksandra

3C

Chyła Angelika

3A

Czarnecka Justyna

1B

Ćwieka Artur

1A

Dajewski Michał

3B

Dłużniewska Żaneta

3C

Dobroć Jarosław

3C

Droździel Natalia

1D

Dzikowska Julia

3A

Dziurda Stanisław

2C

Fedor Małgorzata

2C

Filak Karolina

3B

Frączek Agnieszka

3D

Gawrysiak Kinga

3B

Gołąb Małgorzata

3D

Gryta Elżbieta

1D

Gryta Jakub

2C

Gryta Krzysztof

3A

Jachuła Paulina

1D

Jurek Kinga

1D

Jurek Mateusz

1D

Kamieniarz Aleksandra

3D

Kasperski Karol

3A

Kolasa Aleksandra

3B

Korda Aleksandra

3C

Koślak Aneta

2C

Kozłowska Anna

3C

Lemiecha Grzegorz

3C

Lipowy Michał

3A

Mazur Adrian

3C

Mazur Dominika

1B

Michalczewska Kinga

1C

Mikuła Agata

3B

Nosek Izabela

3A

Nycz Mateusz

3A

Orzeł Grzegorz

3A

Pielaszkiewicz Alina

1D

Pudło Adam

1D

Pudło Konrad

3C

Radwan Dominika

1A

Różycka Oliwia

1F

Sapuła Weronika

3B

Serwinek Marcin

3C

Sielska Kinga

1C

Skrobucha Alicja

1D

Staniec Magdalena

1C

Szczepanik Dominika

2B

Szczepanik Dorota

3C

Szlanta Aldona

3B

Szlanta Wioletta

3B

Szwarnowska Sylwia

2E

Szwedo Kamil

3A

Szymańska Agata

3A

Targosińska Izabela

2C

Winiarczyk Aleksandra

3A

Wójtowicz Agnieszka

3B

Zdybel Celina

2C

Zioło Ewelina

3A

Żaba Weronika

1B

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom, absolwentom i ich rodzicom, uczniom życzymy powtórzenia sukcesu w roku szkolnym 2015/2016, a absolwentom równie dobrych wyników na wyższych uczelniach, co w szkole średniej.

Galeria zdjęć

Film TV Górka

(Dariusz Ćwieka; zdjęcia zespół TV Górka; obróbka zdjeć Mariusz Wereski)

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top