W dniu 23 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole drugi – finałowy już etap Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego. Konkurs ten był adresowany do uczniów Gimnazjów naszego powiatu i powiatów sąsiednich. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Do finałowej potyczki przystąpiło 20 uczniów z ośmiu szkół. Gościliśmy uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku, Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku, Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Poniatowskiego w Annopolu, Społecznego Gimnazjum im. Ułanów im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie oraz z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Finaliści, podobnie jak podczas pierwszego etapu, zmierzyli się z zadaniami z matematyki, fizyki, chemii oraz z geografii, więc łatwo nie było....

Podczas ogłoszenia wyników gościliśmy również w naszej szkole przedstawiciela Starostwa Powiatowego – Kierownika Wydziału Sportu i Edukacji – pana Zbigniewa Leziaka, który wspólnie z panem Dyrektorem Piotrem Miecznikowskim wręczył uczestnikom nagrody.         

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu został uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku – Michał Skrobucha. Drugie miejsce zajęła uczennica reprezentująca Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku – Wiktoria Ciepła. Trzecie miejsce zaś zajął Kamil Bednarz – uczeń Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz skromne upominki. Podziękowania otrzymali również nauczyciele i opiekunowie, którzy przygotowali młodzież do udziału w konkursie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! I równie serdecznie zapraszamy do walki na matematyczno – przyrodniczym polu w kolejnych edycjach konkursu.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top