W dniu 22.02.2018r. reprezentacja krwiodawców naszej szkoły (Patryk Bąk, Dawid Paduch, Agnieszka Ligaj, Jakub Matwiej, Weronika Mazur, Konrad Pastucha, Patryk Serafin, Beata Kudła, Jacek Montusiewicz, Patrycja Widomska, Bartłomiej Barankiewicz, Kacper Jastrzębski)
 
Niespodziewanym punktem wycieczki była wizyta TVP Lublin i krótki wywiad, którego udzieliła nasza grupa. Po tym „przerywniku” młodzież miała okazję zapoznania się jak wygląda dalsza droga krwi po jej oddaniu. Zapoznali się ze sposobami przetwarzania, badania i przechowywania krwi. Zobaczyli nowoczesne urządzenia i pracownie służące do tego celu. Wysłuchali także informacji na temat tego, jak wygląda droga potencjalnego dawcy szpiku kostnego od rejestracji do pobrania. Pod koniec, uczestnicy wycieczki, zostali poczęstowani skromnym deserem i otrzymali gadżety. Ostatnim akcentem było odebranie przez młodych krwiodawców „krew karty”, która jest jedynym honorowanym poświadczeniem grupy krwi.
 
Wszyscy krwiodawcy naszej szkoły, zainteresowani otrzymaniem „krew karty”, proszeni są o zgłoszenie się do p. Włodzimierza Witkowskiego. Przy okazji przypominamy o terminie następnej akcji, która odbędzie się 14 marca w stałym miejscu (sala gimnastyczna).
 
 
W. Witkowski

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top