W dniach od  6 do 11 października będziemy gospodarzami polskiego etapu projektu " Róznice zbliżają" finansowanego ze środków programu Comenius.

W czasie pobytu w Polsce goście odwiedzą w poniedziałek 6 października naszą szkołe, a w godzinach popołudniowych zwiedzą Kraśnik. We wtorek 7 października odbędą wycieczkę do Lublina, w środę będą znowu przebywać w naszej szkole, a następnie zwiedzą dzielnicę Fabryczny i spotkają się z władzami powiatu w siedzibie Starostwa. Na czwartek mają zaplanowaną wycieczkę do Sandomierza. W piątek zaplanowane są zajęcia w sali gimnastycznej naszej szkoły oraz degustacja narodowych potraw polskich. W godzinach popołudniowych odbędzie się spotaknie integracyjne grupy i pożeganie gości. W sobotę 11 października goście powrócą do domów.

Życzymy uczestnikom spotkania projektowego, aby zaplanowane w Polsce działania przyczyniły się do zrealizowania jego celów.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top