W dniach od  6 do 11 października będziemy gospodarzami polskiego etapu projektu " Róznice zbliżają" finansowanego ze środków programu Comenius.

W czasie pobytu w Polsce goście odwiedzą w poniedziałek 6 października naszą szkołe, a w godzinach popołudniowych zwiedzą Kraśnik. We wtorek 7 października odbędą wycieczkę do Lublina, w środę będą znowu przebywać w naszej szkole, a następnie zwiedzą dzielnicę Fabryczny i spotkają się z władzami powiatu w siedzibie Starostwa. Na czwartek mają zaplanowaną wycieczkę do Sandomierza. W piątek zaplanowane są zajęcia w sali gimnastycznej naszej szkoły oraz degustacja narodowych potraw polskich. W godzinach popołudniowych odbędzie się spotaknie integracyjne grupy i pożeganie gości. W sobotę 11 października goście powrócą do domów.

Życzymy uczestnikom spotkania projektowego, aby zaplanowane w Polsce działania przyczyniły się do zrealizowania jego celów.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top