Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W sobotę 11 października nasz kraj opuścili goscie uczestniczący w spotkaniu w ramach projektu "Różnice zbliżają" finansowanego ze środków programu Comenius.

W ramach tego projektu do naszej szkoły przyjechały delegacje pięciu krajów-uczestników Projektu: Anglii, Bułgarii, Francji, Rumunii i Turcji. W sumie przyjechały 34 osoby (18 uczniów i 16 opiekunów). Zagraniczni  i polscy uczestnicy spotkania brali czynny  udział w różnych działaniach przewidzianych w jego programie. Przeprowadzono zajęcia warsztatowe (np. prezentacje nt. krajów, miast i szkół uczestników, warsztaty poświęcone tożsamości narodowej) oraz wycieczki (do Lublina i Sandomierza).

W trakcie pobytu w naszym mieście nasi zagraniczni goście mieli możliwość zapoznania się z historią naszego miasta, regionu oraz kraju.

W prywatnych rozmowach, jak i w ankiecie ewaluacyjnej podsumowującej działania w Kraśniku, uczestnicy wyrażali się bardzo pozytywnie o przebiegu i formie zajęć. W czasie pożegnalnego wieczorku w piątek, można było usłyszeć  dużo przychylnych opinii, ze wzruszeniem goście żegnali się z naszymi uczniami, naszą szkołą, naszym miastem i krajem. Dla większości z nich był to pierwszy pobyt w Polsce.

Spotkanie w Kraśniku było  już czwartym w ramach Projektu. Czekają nas jeszcze dwa:  w Rumunii (marzec 2015) oraz we Francji (maj 2015). W czasie konsultacji opiekunów, w piątek 10 października, zostały omówione plany na przyszłość oraz ustalone zostały zadania, jakie będą wykonywać uczestnicy w czasie tych dwóch ostatnich spotkań.

Na zdjęciu wprowadzajacym uczestnicy wymiany na przed budynkiem szkoły.

Fotogaleria

Film ze spotkania projektowego

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top