W dniu 2 czerwca na terenie Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku odbyły się Licealia 2017. Ta cykliczna impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku ma na celu między innymi umożliwienie uczniom naszych powiatowych szkół zaprezentowanie przed szeroką publicznością swoich artystycznych i sportowych uzdolnień i umiejętności, a jednocześnie dobrą zabawę.

Impreza rozpoczęła się przemarszem uczestników z Zespołu Szkół nr 2 do Zepołu Szkół nr 3. Każda szkoła zadbała o charakterystyczne stroje i kolorystykę uczestników korowodu.

Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje w postaci prezentacji szkół, występów zespołów muzycznych i D-J, czynny był salon gier komputerowych, uczestnicy mogli spróbować swoich sił w "paint-ballu",  odbył się pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Straży Pożarnej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja honorowego krwiodawstwa i międzyszkolne zawody sportowe.

Nasza uczniowie pod kierunkiem Pani Alicji Ostrowskiej przygotowali krótką prezentację szkoły, którą przedstawili na przygotowanej na imprezę estradzie. Zaprezentowały się dwa zespoły muzyczne "Kraśnicki Full" oraz "Young and full of ernergy", których członkami są nasi uczniowie. Wystawiliśmy stoisko promocyjne na którym pod naszym patronatem  odbywała się zbiórka karmy dla zwierząt ze schorniska w Rachowie. Dostępny był również kącik fotograficzny, w którym można było wykonać zabawne zdjęcia.

Miło nam jest poinformować, że nasze drużyny siatkówki i gier i zabaw, w ramach zawodów sportowych, zdobyły nagrody w postaci talonów na zakup sprzętu sportowego w łacznej kwocie 600 zł.

Opiekunami i organizatorami przedsięwzięcia ze strony naszej szkoły były Panie Dorota Jarmuł i Katarzyna Brzozowska, w organizację imprezy włączyli się również nauczyciele wychowania fizycznego  Panowie: Robert Bańka, Robert Berdys, Leszek Kapuściński, Robert Podwiązka, Mariusz Sielski i Mariusz Wereski, Włodzimierz Witkowski.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
Data : wtorek, 9 czerwiec 2020
10
Data : środa, 10 czerwiec 2020
13
Data : sobota, 13 czerwiec 2020
14
Data : niedziela, 14 czerwiec 2020
15
Data : poniedziałek, 15 czerwiec 2020
16
Data : wtorek, 16 czerwiec 2020
17
Data : środa, 17 czerwiec 2020
18
Data : czwartek, 18 czerwiec 2020
19
Data : piątek, 19 czerwiec 2020
20
Data : sobota, 20 czerwiec 2020
21
Data : niedziela, 21 czerwiec 2020
24
Data : środa, 24 czerwiec 2020
25
Data : czwartek, 25 czerwiec 2020

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top