„Impreza” odbyła się 20 kwietnia, 2018r. w Warszawie. Były to ogromne targi pełne sprzętu komputerowego, gier jak i licznych turniejów. Grupa wycieczkowa pod przewodnictwem Pana Nowomiejskiego, wyruszyła tam, by zapoznać się z nowinkami komputerowej technologii, jak i wziąć udział w tamtejszych grach.

Wyruszyliśmy spod szkoły około godziny 7:30, droga która przeszła nam bez przeszkód, trwała około 4 godzin. Kiedy dotarliśmy na miejsce, każdy z nas otrzymał swoją „wejściówkę” jak i żeton dla najlepszego cosplay’u. O 12, podzielone przez nas samych grupy, rozeszły się po całym terenie „Good Game Expo”. Budynek w którym się znajdowaliśmy, był naprawdę dobrze podzielony, trudno było się tutaj zgubić, a każdy mógł podejść do każdej z sekcji, kiedy chciał. Mimo iż ludzi odwiedzających to miejsce było dużo, dzięki wielkości budynku, nikt nie czuł się przytłoczony. W sekcjach znajdowały się różne sławności, można było spotkać, jak i zrobić sobie zdjęcie z np. „Lechem”, „Izakiem” oraz „Nervarienem”. Po około 4 godzinach obchodu po całym terenie, nasza grupa powróciła na zbiórkę, a następnie udaliśmy się z powrotem do domu.

Moim zdaniem, „impreza” ta była warta odwiedzenia. Każdy mógł zapoznać się, albo nawet kupić nowe urządzenia komputerowe, jak i zagrać o nagrody w licznych turniejach. Gdyby ocena miała być w skali od 0 do 10, dałbym pełną 10. Naprawdę podobało mi się w Warszawie, i z chęcią odwiedziłbym to miejsce następnym razem.

opracował Karol Świąder

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top