„Impreza” odbyła się 20 kwietnia, 2018r. w Warszawie. Były to ogromne targi pełne sprzętu komputerowego, gier jak i licznych turniejów. Grupa wycieczkowa pod przewodnictwem Pana Nowomiejskiego, wyruszyła tam, by zapoznać się z nowinkami komputerowej technologii, jak i wziąć udział w tamtejszych grach.

Wyruszyliśmy spod szkoły około godziny 7:30, droga która przeszła nam bez przeszkód, trwała około 4 godzin. Kiedy dotarliśmy na miejsce, każdy z nas otrzymał swoją „wejściówkę” jak i żeton dla najlepszego cosplay’u. O 12, podzielone przez nas samych grupy, rozeszły się po całym terenie „Good Game Expo”. Budynek w którym się znajdowaliśmy, był naprawdę dobrze podzielony, trudno było się tutaj zgubić, a każdy mógł podejść do każdej z sekcji, kiedy chciał. Mimo iż ludzi odwiedzających to miejsce było dużo, dzięki wielkości budynku, nikt nie czuł się przytłoczony. W sekcjach znajdowały się różne sławności, można było spotkać, jak i zrobić sobie zdjęcie z np. „Lechem”, „Izakiem” oraz „Nervarienem”. Po około 4 godzinach obchodu po całym terenie, nasza grupa powróciła na zbiórkę, a następnie udaliśmy się z powrotem do domu.

Moim zdaniem, „impreza” ta była warta odwiedzenia. Każdy mógł zapoznać się, albo nawet kupić nowe urządzenia komputerowe, jak i zagrać o nagrody w licznych turniejach. Gdyby ocena miała być w skali od 0 do 10, dałbym pełną 10. Naprawdę podobało mi się w Warszawie, i z chęcią odwiedziłbym to miejsce następnym razem.

opracował Karol Świąder

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top