W miniony czwartek i piątek uczniowie klasy 1d wraz z wychowawczynią klasy i dwiema opiekunkami wyruszyli do pobliskiego Janowa Lubelskiego, by podczas dwudniowego pobytu lepiej się poznać. Integrację klasy umożliwiły liczne rozgrywki i zabawy sportowe zorganizowane przez animatorów firmy Makadan, którzy towarzyszyli grupie podczas całego pobytu w Janowie.

Wyjazd już od samego początku był bardzo udany. Przepiękna aura, niespodziewana zmiana zakwaterowania na Hotel Królewski :), sympatyczni animatorzy oraz super zdyscyplinowana i współpracująca ze sobą młodzież – wszystko to złożyło się na sukces wyjazdu.

Oprócz grupowych zajęć integracyjno – sportowych młodzież wzięła także udział w nocnych podchodach zakończonych ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i śpiewami, które ujawniły talenty wokalne młodzieży. Pierwszego dnia pobytu grupa stoczyła również bitwę paintballową. Nie wszyscy okazali się stworzeni do zmagań wojennych, ale przynajmniej mogli się przekonać na własnej skórze, że w przyszłości chcieliby ich unikać ;). Prawdziwym sprawdzianem sprawności i wytrzymałości okazał się survivalowy spływ kajakami po rzece Bukowej, której poziom po długim okresie suszy był tak niski, że konieczne było wielokrotne wchodzenie do rzeki i popychanie kajaka (plusem niskiego stanu wody było to, że nie było zagrożenia utonięciem...). Dodatkowe przeszkody stanowiły liczne konary, które były niełatwym do pokonania torem przeszkód, wymagającym umiętności panowania nad kajakiem, które podczas spływu uczestnicy niezaprzeczalnie nabyli.

Zakwasy po wiosłowaniu, siniaki po paintballu ale i niezapomniane chwile spędzone na wspólnych zabawach i rozgrywkach sportowych nie pozwolą szybko zapomnieć o tym pełnym wrażeń pobycie w Janowie. Jak się wszyscy przekonali, nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć niezapomniane chwile a dobre towarzystwo jest gwarancją sukcesu...

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top