21 września uczniowie klasy 1 C pojechali na pierwszą wycieczkę integracyjną do Janowa Lubelskiego. Na uczniów czekało wiele atrakcji. Pierwszą była „zwariowana olimpiada”. Uczestnicy zostali podzieleni na 5-osobowe grupy i rywalizowali w dwunastu różnych konkurencjach.

Były to m.in., wyścig w gigantycznych spodniach, wyścig chomików, przeciąganie liny i 5-osobowe narty. Wszystkie zmagania umilał klasowy DJ Oskar, odtwarzając świetną muzykę.

Jednak najbardziej oczekiwana była przejażdżka samochodami terenowymi. Organizatorzy przygotowali dwie opcje – „suchą” i „mokrą” do wyboru. Okazało się, że część dziewcząt jest bardzo odważna, gdyż zdecydowała się na opcję z kąpielą borowinową ;-) W trakcie jazdy uczennice ujawniły również swój talent wokalny oraz doskonałą znajomość dyskotekowych hitów. Mimo zabłoconych ubrań wszystkim towarzyszył dobry humor, w myśl zasady: „Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” :-)

A potem wspólne ognisko i gorąca kiełbaska, która po takiej dawce emocji smakowała naprawdę wyśmienicie.

Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili w świetnym nastroju. Bez wahania można stwierdzić, że cel wycieczki, jakim była integracja klasy, został osiągnięty.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top